BI & Datová analýza

Využijte moderní technologie jako Business Intelligence a datovou analýzu. Automatizujte své aktivity a získejte přehledný reporting.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Témata této stránky
Business Intelligence
Datová analýza
Machine LearningI
Planete

Business Intelligence

Hvězdný reporting
Sjednoťte reporty ze všech oddělení do jednoho dokonalého přehledu. Data z vašeho obchodu, skladu, marketingu i HR jednoduše vizualizujeme v elegantních výstupech, se kterými se pochlubíte nejen před nadřízeným, ale i před klienty. Navíc stačí jeden pohled a uděláte si jasný závěr, co se u vás ve firmě děje. Interpretujte svá data snadno a rychle už dnes.

Čtěte budoucnost
kdybyste už dnes dokázali říct, co vaši zákazníci budou chtít zítra, za měsíc, za půl roku? S naším BI vás nic nepřekvapí. Budete mít dost času se připravit na změny trhu nebo budoucí požadavky zákazníků. Budoucí vývoj jde totiž předvídat, pokud máte správná data. Přestaňte reagovat na to, co se stalo – předběhněte raději dobu.

Planete

Datová analýza

Raketový monitoring
Získejte vlastní datový model, který z vašich dat udělá továrnu na správná rozhodnutí. Sledujte, jak se vaše data v čase mění, jak se přelévají a přetváří – a zjistěte, proč. Díky datové analýze konečně můžete svou firmu řídit s čistým svědomím, protože pro každý váš krok existuje nepopiratelný důvod. Ponořte se do fascinujícího světa dat s námi.

Plynulé toky
Jsou dva hlavní faktory, které ovlivňují výsledek práce s daty: jejich kvalita a proces práce. Pomůžeme vám nastavit správu kvality dat, aby vám ani jeden špatný soubor nezamíchal s celým výstupem. Společně si taky určíme přímý proces pro práci s daty a vytvoříme vám konkrétní načítací procedury. Na svá data se tak budete moct spolehnout stejně jako na výsledky jejich analýz.

Planete

Machine Learning

Automatizace maxima
Když umělou inteligenci nakrmíte dostatkem dat, začne pracovat za vás. Analyzuje chování vašich zákazníků, objednávkové procesy, okurkové sezóny i dny, kdy nestíháte. Na základě všech dat vám pak rozvrhne potřebné činnosti jako objednávky, schůzky, servis a údržbu a další. Svá vlastní data dokáže taky automaticky vyhodnotit.

Plánuje samo
Dokážete si představit fungování strojového učení v praxi? Taková umělá inteligence například dokáže předpovídat stav vašich zásob a když zjistí, že by mohly dojít, hned objedná další a sklady doplní. Zjistí, kudy vaši obchodní zástupci ten den pojedou a naplánuje jim schůzku u dalších dvou klientů, kteří jsou po cestě. Už přemýšlíte, co by zvládla ve vaší firmě?

Vylaďte své procesy, objevte vhodné technologie a byznysová řešení nebo se jen přijďte poradit - všechno z jednoho zdroje