Kubernetes & CI/CD

Potřebujete používat Kubernetes, ale nevíte jak? Zajímá vás, jak ušetřit práci svému DevOps týmu? Pomůžeme vám.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA
Témata této stránky
Kubernetes
Docker
CI/CD (DevOps)
Planete

Kubernetes

Rada nad zlato
Nevíte, jestli je pro vás Kubernetes vhodné? Podíváme se na to. Chcete se ujistit, že Kubernetes cluster využíváte na maximum? Poradíme, jestli to nejde ještě lépe. Pokud byste potřebovali pomoc externích specialistů, nabídneme vám naše experty.

Kubernetes
Navrhneme takovou infrastrukturu Kubernetes, která bude přesně sedět vašim potřebám. S námi si s ničím nemusíte lámat hlavu, postaráme se o celou správu i údržbu vašeho cloudu. Vytvoření produkčního prostředí nebylo nikdy jednodušší.

Planete

Docker

Nastavíme vám Docker s Kubernetes tak, aby spolu fungovaly co nejefektivněji. Vytvoříme vám základ pro jakoukoli moderní aplikaci a pomůžeme s hladkým deploymentem do cloudu. Pokud bude třeba, dáme vám k ruce i naše experty.

Planete

CI/CD (DevOps)

Chcete svému DevOps týmu zjednodušit život?
Zautomatizujeme vaši infrastrukturu a zrychlíme implementace, abychom vašim lidem ušetřili čas. Taky nastavíme chybové reporty po 24/7 nebo poradíme, jak můžete snížit náklady na provoz. Naši specialisté jsou vám také k službám.

Vylaďte své procesy, objevte vhodné technologie a byznysová řešení nebo se jen přijďte poradit - všechno z jednoho zdroje